Gryfinska.pl - informacje z powiatu gryfińskiego
Reklama
Reklama

"Erdol" poznał żonę. Kim jest Marta z Katowic?

We wczorajszym odcinku programu "Ślub od pierwszego wejrzenia", uczestnicy ósmej edycji w końcu poznali swoje drugie połówki

Reklama

"Ślub od pierwszego wejrzenia" jest telewizyjnym, społecznym eksperymentem. Jego uczestnicy godzą się wejść w związek małżeński z zupełnie obcą sobie osobą. W tym celu oddają swoją przyszłość w ręce grona ekspertów, którzy na podstawie rozmów, analiz oraz badań, łączą ich w pary i stawiają przed ślubnym kobiercem.

Właśnie to wydarzyło się we wczorajszym, trzecim odcinku programu. Jak pisaliśmy kilkukrotnie (i jak przeczytać można w aktualnym wydaniu "Gazety Gryfińskiej"), jednym z bohaterów ósmej już serii show jest pochodzący z Widuchowej Maciej Mikołajczak.

Żoną "Erdola" (pod tym pseudonimem 37-latek funkcjonuje w świecie muzyki disco-polo) została młodsza od niego o pięć lat Marta Podbioł.

Jak dowiedzieliśmy się z dwóch poprzednich odcinków, to Ślązaczka mieszkająca w Katowicach. Do programu zgłosiła się razem ze swoim 2,5-letnim synkiem Rysiem, co wywołało niemało kontrowersji w mediach społecznościowych. Nie brak bowiem opinii, że "miłosny eksperyment TVN-u" nie jest odpowiednim miejscem dla małego, niczego nieświadomego chłopca.

Ale wiadomo: musi się dziać...

Maciej i Marta wypowiedzieli sakramentalne "tak" przed urzędniczką stanu cywilnego, rozpoczynając swoją wspólną drogę. Czy potrwa miesiąc (tyle spędzą ze sobą w programie), czy więcej - pokaże następnych osiem odcinków "ŚOPW".

W zapowiedzi kolejnego mogliśmy zobaczyć weselną zabawę widuchowsko-katowickiej młodej pary. Niecierpliwych informujemy, że ten odcinek przepremierowo obejrzeć można już na platformie Player.

Za opłatą, oczywiście.

 

 

 

Reklama

Komentarze (0)

Zaloguj się i dołącz do dyskusji

Logowanie