Gryfinska.pl - informacje z powiatu gryfińskiego
Reklama
Reklama

Energetyk zagra dziś sparing z Ogniwem Babinek

Foto: Zbigniew Włodarczyk
Foto: Zbigniew Włodarczyk

Pierwotnie rywalem gryfinian miał być Łabędź Widuchowa, lecz ostatecznie podopieczni trenera Piotra Kaczyńskiego zagrają dziś (1.02) z Ogniwem Babinek

Reklama
Reklama

W dotychczasowych test-meczach Energetyk przegrał 1:3 z Dębem Dębno i zremisował 2:2 z Odrą Chojna, czyli liderem okręgówki.

- Patrzę na to wszystko z dystansem i na spokojnie, ale nie ukrywam, że serce rośnie, gdy widzę jak zespół się rozwija. Celowo ustawiłem plan sparingów w ten sposób, by mierzyć się z rywalami z wyższych lig niż nasza. Chciałem nie tylko zobaczyć w jakim znajdujemy się miejscu, ale też sprawić, by moi zawodnicy zmierzyli się z mocniejszymi rywalami. Już sparing z 4-ligowym Dębem Dębno, choć przegrany, pokazał, że zmierzamy w dobrym kierunku. Przeciwko Odrze było to jeszcze bardziej widoczne – komentuje Piotr Kaczyński.

Postawienie się niepokonanemu w tym sezonie zespołowi cieszy tym bardziej, że trener nie miał w sobotę do dyspozycji „szerokiej ławki”. Dziś natomiast jego podopieczni zmierzą się z Ogniwem Babinek. Początek dzisiejszego (środa, 1.02) meczu o godzinie 19.00 na boisku ze sztuczną nawierzchnią (ul. Sportowa).

 

Więcej o Energetyku i innych klubach przeczytasz w Gazecie Gryfińskiej.

 

Reklama

Komentarze (0)

Zaloguj się i dołącz do dyskusji

Logowanie