Gryfinska.pl - informacje z powiatu gryfińskiego
Reklama
Reklama

Energetyk wygrał silnie obsadzony turniej w Pyrzycach!

Skoro Boże Narodzenie, to tradycyjne świąteczne granie w Pyrzycach. Tym razem z udziałem aż czterech drużyn z powiatu gryfińskiego. W stawce znalazły się bowiem: Energetyk Gryfino, Iskra Banie, Czarni Czarnówko oraz Radimar

Reklama

Najważniejszą informacją jest, że puchar trafił do Gryfina! Stało się tak za sprawą piłkarzy Energetyka, którzy doszli do finału, wygrywając go w rzutach karnych! Ale po kolei.

- Pomysł rzucił Piotr Kaczyński. Trener jest z Pyrzyc i załatwił dla nas zaproszenie. Mamy przerwę od treningów, więc z chęcią pojechaliśmy się poruszać – mówi Mateusz Nikitiński.

A skoro pojechali, to nie po to, by wcielić się w rolę statystów. Jak przyznają nasi piłkarze, celem było wyjście z grupy i zagranie chociaż w półfinale.

- W pierwszej fazie poradziliśmy sobie bez problemu, chociaż z Sokołem Pyrzyce przegrywaliśmy na dwie minuty przed końcem 0:2. Wyciągnęliśmy jednak ostatecznie na 4:2. Do tego pokonaliśmy Czarnych Czarnówko 14:0, Kluczevię II Stargard 5:2 oraz zremisowaliśmy 3:3, po ciekawym spotkaniu, z Niezniszczalnymi – relacjonuje „Dymek”, dodając, że z tym rywalem mieli zmierzyć się w sobotę raz jeszcze...

 

Pełna relacja znajduje się w dzisiejszej Gazecie Gryfińskiej.

 

Reklama

Komentarze (1)

Zaloguj się i dołącz do dyskusji
  1. rafał

    rafał

    (104 komentarze) 0 4

    Gratulacje!

    Odpowiedz Zgłoś

Logowanie