Gryfinska.pl - informacje z powiatu gryfińskiego

Energetyk gra dziś ze Stalą [ROZKŁAD JAZDY]

Foto: Zbigniew Włodarczyk
Foto: Zbigniew Włodarczyk

Sportową Majówkę czas najwyższy zacząć. O godzinie 18.00 swój mecz rozegrają piłkarze Energetyka Gryfino. Zmierzą się na wyjeździe ze Stalą Szczecin

Reklama

Pisanie o Energetyku, wbrew pozorom, nie jest łatwym zadaniem. Z jednej strony człowiek wie, do czego to wszystko prowadzi, jednak musi zachować dziennikarską bezstronność i nie sugerować czytelnikom pewnych – zwłaszcza czarnych – scenariuszy. Wśród kibiców nie brak bowiem romantyków, którzy zgodnie z fanowskim kodeksem, są ze swoimi piłkarzami na dobre i na złe, w biedzie i chorobie.

Czy jednak kogokolwiek dziwią kolejne porażki gryfińskiego zespołu? Osiemnaście przegranych w dwudziestu dwóch kolejkach jasno pokazuje, że Energetyk nie jest przygotowany do rozgrywek, bądź ma za słabych piłkarzy, jak na poziom klasy okręgowej. Z obu powodów KSE nie zasługuje, by grać na tym szczeblu rozgrywek. I zapewne nie zagra w przyszłym sezonie.

Do końca zostało jeszcze bowiem osiem kolejek, w których piłkarze trenera Marcina Łapińskiego zmierzą się nie tylko ze Stalą Szczecin, Sokołem Pyrzyce, Łabędziem Widuchowa i Unią Dolice (czyli zespołami teoretycznie mniej wymagającymi), ale również z Iskierką Szczecin, Osadnikiem Myślibórz, Morzyckiem Moryń i Arkonią Szczecin (czyli drużynami ze ścisłego ligowego topu).

Przypominamy, że mowa o ostatniej ekipie w tabeli, która do czternastego miejsca traci już jedenaście punktów.

 

Więcej w Gazecie Gryfińskiej.

 

Reklama

Komentarze (0)

Zaloguj się i dołącz do dyskusji

Logowanie