Gryfinska.pl - informacje z powiatu gryfińskiego

Ego Vu w telewizji!

Bartosz Wilniewicz jest od ponad roku tancerzem Teatru Tańca Ego Vu
Bartosz Wilniewicz jest od ponad roku tancerzem Teatru Tańca Ego VuAutor: dost.

Telewizja TVN w swoim porannym paśmie planuje emisję materiału filmowego o jednym z tancerzy Teatru Tańca Ego Vu.

Reklama

Bartosz Wilniewicz był uczestnikiem jednej z edycji programu „You Can Dance. Po prostu tańcz”. Po kilkuletniej przewie program znowu pojawi się na antenie. Jego twórcy postanowili po latach odszukać chłopaka z Połczyna-Zdroju, którego marzeniem był taniec.

- Po przeprowadzce do Szczecina, Bartek zgłosił się do mnie a chęcią uczestnictwa w zajęciach zespołu. Początkowo były to spotkania sporadyczne. Teraz Bartek pracuje już z nami intensywnie i wszystko wskazuje na to, że gryfińska publiczność zobaczy go podczas wiosennego Koncertu Premier Teatru Tańca Ego Vu – mówi Eliza Hołubowska, szef artystyczny zespołu. - To kolejny tancerz ze stolicy województwa, który zasilił szeregi naszej grupy – dodaje.

W artystycznym życiorysie Bartka doszukano się analogii do opowieści o życiu Billy’ego Elliota, tytułowego bohatera filmu o chłopcu, który mimo przeciwności losu został tancerzem.

Emisja materiału filmowego, w którym obok Bartka pojawią się także inni tancerze gryfińskiego teatru oraz jego szefowa, została zaplanowana na niedzielę, 28 grudnia w porannym programie Dzień Dobry TVN.

Reklama

Komentarze (0)

Zaloguj się i dołącz do dyskusji

Logowanie