Gryfinska.pl - informacje z powiatu gryfińskiego
Reklama
Reklama

Dziś i jutro mecze z Norwegią

Foto: Zbigniew Włodarczyk
Foto: Zbigniew Włodarczyk

Reprezentacje Polski i Norwegii trenują w Gryfinie od wtorku. Dziś zagrają pierwszy z dwóch zaplanowanych meczów towarzyskich

Jak pisaliśmy na łamach "Gazety Gryfińskiej", będzie kogo oglądać. Chociaż mowa o juniorach, kilku z nich już teraz stanowi o sile swoich drużyn z Superligi. Jeden ze skrzydłowych grał nawet w Lidze Mistrzów!

Jakub Ałaj, odkąd kontuzji doznał Adam Malcher, jest podstawowym bramkarzem Gwardii Opole. Pierwszoplanowymi postaciami Górnika Zabrze są natomiast Paweł Krawczyk i Dawid Molski. W niedawnym meczu ze Stalą Mielec poprowadzili swój zespół do zwycięstwa 35:27, rzucając łącznie szesnaście bramek!

Ponadto, Patryk Iskra ma za sobą występy w barwach Zagłębia Lubin, Igor Graczyk w Stali Mielec (trafił do niej ze Szczypiorniaka Olsztyn), Tomasz Kosznik gra w Chrobrym Głogów, zaś Damian Domagała w Vive Kielce (był już powoływany do reprezentacji Polski „B”).  W barwach mistrza kraju występuje też Cezary Surgiel. Lewoskrzydłowy zadebiutował w Vivie jako siedemnastolatek, w 2019 roku.

 

Mecz rozpocznie się o godzinie 16.00. Więcej przeczytać o nim można w aktualny wydaniu "Gazety Gryfińskiej".

Komentarze (0)

Zaloguj się i dołącz do dyskusji

Logowanie