Gryfinska.pl - informacje z powiatu gryfińskiego
Reklama

Dziewczęta z Energetyka przegrały 0:12

Piłkarki UKS Energetyka Junior Gryfino zagrały dzisiaj pierwszy sparing przed sezonem w zreformowanej 3.lidze

Reklama

- Lekcja futbolu... tyle możemy powiedzieć o dzisiejszym meczu sparingowym - mówi trenerka zespołu, dodając, że sparing nie napawał optymizmem. Grająca w Centralnej Lidze Juniorek Olimpia U-17 wprost rozbiła gryfinianki.

- Duże braki zawodniczek z podstawowego składu sprawiły, że mecz nie układał się przez żaden fragment spotkania tak jakbyśmy tego chcieli. Olimpijki zagrały bardzo dobre spotkanie, o czym świadczy bardzo wysoki wynik. Nasza drużyna buduje się na nowo - po odejściu wielu podstawowych zawodniczek (z tego miejsca wszystkim dziewczynom, które w zeszłym sezonie grały w naszej drużynie składamy serdeczn dzięki za walkę w naszych barwach) przyszło kilka nowych dziewczyn, które będą z nami walczyły o ligowe punkty.

Część z nich nie mogło uczestniczyć w dzisiejszym sparingu, jednak mamy nadzieję, że w lidze uda nam się zgrać i osiągać lepsze rezultaty. Trenerce Natalii Niewolnej-Wielińskiej i zawodniczkom Olimpii gratulujemy bardzo dobrej. skutecznej gry oraz dziękujemy za możliwość gry. Całemu naszemu zespołowi życzymy wyciągnięcia wniosków oraz intensywnej pracy nad błędami oraz lepszych rezultatów w ligowych wzmaganiach - czytamy w relacji na stronie klubu.

W barwach Energetyka zagrały:
Oliwia Szmaja, Wiktoria Drelinkiewicz, Paula Jaszczyszyn, Karolina Todorska, Natalia Śniegowska, Aleksandra Kolesińska, Roxana Thiefs, Julita Zięba, Natalia Szewczyk, Sara Strusiewicz, Aleksandra Końca, Klaudia Klimek, Ewelina Obała, Paulina Parobiec.

Reklama

Komentarze (0)

Zaloguj się i dołącz do dyskusji

Logowanie