Gryfinska.pl - informacje z powiatu gryfińskiego

Dziadek Mróz odwiedził Zagrodę

Autor: Gryfiński Dom Kultury

W ostatnie piątek w świetlicy w Daleszewie było rodzinnie, ale przede wszystkim integracyjnie, o czym mogli przekonać się wszyscy tam obecni.

Reklama

 Świetlica Wiejska Zagroda w Daleszewie przy współpracy z Kołem Gospodyń Europejki, Stowarzyszeniem Seniorów Radość, miejscowym Przedszkolem Towarzystwa Przyjaciół Dzieci, sołtysem i radą sołecką Daleszewa oraz Credit Agricole Bank w Gryfinie zorganizowała dla najmłodszych  spotkanie z Dziadkiem Mrozem.

- Tego dnia bawiło się u nas nie tylko Daleszewo, Radziszewo i Łubnica. Wśród gości byli również grupa dzieciaków z Sobiemyśla. Spotkanie było dobrą okazją do nawiązania współpracy z tą miejscowością – informuje Tadek Wasilewski z daleszewskiej Zagrody.

Organizatorzy przygotowali oprawę muzyczną, słodki poczęstunek, a w części artystycznej wystąpiła  dziecięca grupy wokalna Smyki. Miłym akcentem było pojawienie się tytułowego bohatera, który każdemu dziecku wręczył okolicznościową paczkę.

- Naszym zamiarem jest, aby podobne spotkania na stałe zagościły w kalendarzu imprez organizowanych w ramach działalności naszego małego lokalnego ośrodka kultury – kończy T. Wasilewski.

Organizatorzy przekazują podziękowania Dawidowi Rembeckiemu za nieocenioną pomoc i spontaniczność, a gryfińskiemu Credit Agricole Bank za przygotowanie degustacji kawy. Okazała się trafionym pomysłem, z którego zadowoleni byli szczególnie dorośli.


Reklama

Komentarze (0)

Zaloguj się i dołącz do dyskusji

Logowanie