Gryfinska.pl - informacje z powiatu gryfińskiego
Reklama

Drugi etap zabawy

Rozpoczął się drugi etap konkursu fotograficznego Moje miejsca. Teraz obserwatorzy będą mieli szansę zagłosowania na najładniejsze zdjęcie. Jego autor otrzyma nagrodę publiczności.

Reklama

W poniedziałek, 10 listopada minął termin nadsyłania fotografii do konkursu organizowanego przez Centrum Informacji Turystycznej w Gryfinie i Gryfiński Dom Kultury. Do konkursu zostały zakwalifikowane 64 zdjęcia.
- Największą popularnością wśród fotografujących cieszył się most na Regalicy oraz Krzywy Las - informuje Sebastian Rożko z gryfińskiego CIT. 

12 listopada rozpoczął się drugi etap zabawy, który potrwa do 30 listopada. Ze wszystkich nadesłanych zdjęć  zostaną wybrane przez jury trzy najlepsze fotografie. Oprócz tego jedna fotografia otrzyma nagrodę publiczności wybraną przez mieszkańców Gryfina, gminy i okolic.

 

Co dalej?

Co trzeba zrobić, żeby wziąć udział w glosowaniu? Wystarczy wysłać e-mail z numerem zdjęcia, które nam się podoba, imieniem i nazwiskiem, numerem telefonu oraz miejscowością zamieszkania na adres: [email protected]. Zwycięży fotografia, która otrzyma najwięcej głosów. Każda osoba może zagłosować jedynie raz. Dodatkowo, wśród wszystkich głosujących zostanie wylosowany uczestnik głosowania, który również otrzyma nagrodę.

Fotografie można oglądać na stronie: www.gdk.com.pl/index.php?plik=ogloszenie&ogloszenia_id=976

Reklama

Komentarze (0)

Zaloguj się i dołącz do dyskusji

Logowanie