Gryfinska.pl - informacje z powiatu gryfińskiego
Reklama
Reklama

Do Gryfina przyjadą reprezentacje Francji, Węgier i Danii!

Juniorska reprezentacja Polski w piłce ręcznej przyjedzie do naszego miasta ponownie! I to bardzo szybko, bo już za dwa miesiące. Związek Piłki Ręcznej w Polsce wyznaczył bowiem nasze miasto na organizatora turnieju międzynarodowego rocznika 2004!

 

Pierwsze rozmowy na ten temat pojawiły się krótko przed niedawnym zgrupowaniem reprezentacji Polski i Norwegii. Do kolejnych dyskusji doszło na miejscu. Dzięki udanej organizacji obozów sportowych oraz rekomendacji zarówno z polskiej, jak i norweskiej strony, rzecz wydawała się przesądzona już pod koniec poprzedniego tygodnia. Aby nie zapeszyć, nie napisaliśmy o tym w relacji, czekając na oficjalny sygnał ze związku.

Ten pojawił się we wtorek 9 listopada.

- Sprawa została sfinalizowana. Mogę potwierdzić, że na początku stycznia, jeśli nie przeszkodzi w tym sytuacja pandemiczna, w Gryfinie odbędzie się międzynarodowy turniej z udziałem czterech drużyn – przekazał nam wiceburmistrz Tomasz Miler.

Poza kadrą Polski juniorów młodszych, w naszym mieście stawią się również reprezentanci Danii, Węgier i Francji! Ich przedstawiciele zdążyli już zarezerwować miejsca noclegowe.

 

Więcej w dzisiejszej Gazecie Gryfińskiej.

 

Komentarze (0)

Zaloguj się i dołącz do dyskusji

Logowanie