Gryfinska.pl - informacje z powiatu gryfińskiego
Reklama
Reklama

Darek poznał swojego rywala. Gala Wotore już dzisiaj! [WIDEO]

O godzinie 20.00, w Starej Fabryce Papieru w Konstancinie-Jeziornej, rozpocznie się gala Wotore 6. Jako drugi na ring wejdzie gryfinian, Dariusz Sobczak

Reklama

O występie 30-latka, w jednej z najkrwawszych i najbrutalniejszych federacji walk na gołe pięści, pisaliśmy w poniedziałek (CZYTAJ TUTAJ). Informowaliśmy wówczas, że Darek pozna swojego rywala dzień przed walką.

Podczas czwartkowego losowania trafił na Krzysztofa Zaradnego, fightera z województwa pomorskiego.

- Wywodzi się z kickboxingu, trenuje w klubie MMA Team Tczew. Startował w turniejach mistrzostw Polski w kickboxingu, walczy również dla organizacji Revolta, w której startował w 2 edycjach. Trenuje z Rafałem Urbańskim i Patrykiem Kamińskim. Turniej WOTORE 6 traktuje jako przygodę, chce się sprawdzić z zawodnikami bardziej doświadczonymi. Uważa, że do odważnych świat należy - przedstawili swojego zawodnika włodarze organizacji.

Zaradny ma na koncie walki na zawodowych lub pół-zawodowych galach. W odróżnieniu od Sobczaka, dla którego będzie to debiut. Jak powiedział nam jednak przed kiloma dniami, do Konstancina jedzie, by wygrać.

- Przyjechałem tu, żeby się ponapier...ać - skomentował podczas konferencji prasowej, która nastąpiła po losowaniu.

Obejrzeć ją można TUTAJ. Przypominamy, że zgodnie z zasadami gali, zwycięzcę turnieju poznamy już dzisiaj. Jeżeli Sobczak pokona Zaradnego, przejdzie do półfinału i zawalczy o miejsce w wielkim finale. Jeśli wszystko pójdzie więc dobrze, gryfinianin stoczy dzisiaj trzy pojedynki w formule MMA na gołe pięści.

Dodatkowo odbędzie się pięć tzw. SuperFightów. W jednym z nich Marcin Najman zmierzy się z Pawłem Jóźwiakiem, skonfliktowanym ze sobą właścicielem federacji FEN.

Dostęp do Wotore 6 można wykupić TUTAJ.

 

 

Reklama

Komentarze (0)

Zaloguj się i dołącz do dyskusji

Logowanie