Gryfinska.pl - informacje z powiatu gryfińskiego
Reklama
Reklama

Czytelnik: banda leni

Czytelnik: Takie dziury są między Czepinem, a Żabnicą
Czytelnik: Takie dziury są między Czepinem, a ŻabnicąAutor: dost.

Otrzymaliśmy wiadomość od naszego czytelnika w sprawie fatalnego stanu dróg między Czepinem, a Żabnicą oraz na ul. Rybackiej w Gryfinie

Reklama

- Chyba chce Sawaryn dostać następne 200 listów bez znaczka – pisze do nas pan Roman, sugerując, że władza Gminy Gryfino potrafi przyznawać sobie tylko nagrody i w dosadnych słowach krytykując ją za fatalny stan kilku dróg. - Banda leni, kombinatorów i nierobów – dodaje.

Owszem, zarządcą ul. Rybackiej jest Gmina Gryfino. Jej stan jest fatalny, kilka lat temu położono płyty jumbo na sąsiedniej ul. Wodnej oraz niewielkim odcinku ul. Rybackiej. Niestety, kilkaset kolejnych metrów drogi, którą właściciele nieruchomości położonych blisko rzeki muszą pokonywać każdego dnia, pokryte jest dziurami.

Natomiast wspomniana przez czytelnika droga z Czepina do Żabnicy to własność Powiatu Gryfińskiego, który nią zarządza. Tam dziury w asfalcie, jak wskazuje na swoich zdjęciach czytelnik, są porażające. O tej drodze pisaliśmy w ostatnim czasie na łamach Gazety Gryfińskiej, ale w najbliższych planach Powiatu nie ma jej generalnego remontu.

- Gdy są objazdy, bo np. jest wypadek i ludzie jadą przez ul. Łączną, Fabryczną, to z przerażeniem w oczach – pisze do nas pan Roman.

Reklama

Komentarze (0)

Zaloguj się i dołącz do dyskusji

Logowanie