Gryfinska.pl - informacje z powiatu gryfińskiego
Reklama
Reklama

Czytelnik: 3-metrowe studnie nie są zabezpieczone

Autor: dost.

Dzisiaj otrzymaliśmy list ze zdjęciami od czytelnika, który zwraca uwagę na jego zdaniem wątpliwej jakości wykonanie punktów poboru wody na nowej części gryfińskiego cmentarza

Reklama

- Na cmentarzu w Gryfinie wykonano prawie 3-metrowe studnie, które nie są w jakikolwiek sposób zabezpieczone. Ponadto kran ustawiono tak, że woda, będzie lecieć, gdziekolwiek tylko nie do nich. Na przykład na groby naszych najbliższych – pisze do nas czytelnik załączając na dowód zdjęcia.

Sprawę w szerszym ujęciu przedstawimy w najbliższym wydaniu Gazety Gryfińskiej.

Reklama

Komentarze (3)

Zaloguj się i dołącz do dyskusji
 1. andrzej1956

  (1 komentarz) 3 0

  Wykopano 3 metrowej głębokości studnie które są zagrożeniem dla ludzi . Brak odpływu wody sprawi że w okresie letnim będzie fetor. Nadmieniam że wodę z tych studni piją ptaki które się zatruwają. Studnie wykonano w odległości mniejszej niż 1 metr od pomnika. Nadmieniam że 2001r pisałam prośbę o przeniesienie studni na dalszą odległość co zostało wykonane a w obecnej sytuacji wróciło jeszcze bliżej pomnika .Pozdrawiam.

  Odpowiedz Zgłoś
 2. kromka

  kromka

  (7 komentarzy) 2 0

  Pełno błota na nowym cmentarzu. Na zmianę trzeba nosić ze sobą gumowce. Może jakieś trawniki albo ścieżki?

  Odpowiedz Zgłoś
 3. rafał

  rafał

  (104 komentarze) 0 0

  andrzej1956: Wykopano 3 metrowej głębokości studnie które są zagrożeniem dla ludzi . Brak odpływu wody sprawi że w okresie letnim będzie fetor. Nadmieniam że wodę z tych studni piją ptaki które się zatruwają. Studnie wykonano w odległości mniejszej niż 1 metr od pomnika. Nadmieniam że 2001r pisałam prośbę o przeniesienie studni na dalszą odległość co zostało wykonane a w obecnej sytuacji wróciło jeszcze bliżej pomnika .Pozdrawiam.
  Zawsze się zastanawiam przy tego typu "inwestycjach" kto tak to zaplanował, wymyślił, odebrał do użytku. Każdy szary człowiek widzi szereg nieprawidłowości, a "fachowcy" zapewne dumni z wykonania.

  Odpowiedz Zgłoś

Logowanie