Gryfinska.pl - informacje z powiatu gryfińskiego
Reklama

Czytelniczka: Pijusy zrobili sobie przystań na dworcu PKP

Autor: dostarczone

Czytelniczka www.gryfinska.pl przesłała nam zdjęcia z dzisiejszego poranka na dworcu kolejowym w Gryfinie z prośbą o zajęcie się sprawą.

Reklama

- Przesyłam zdjęcia z obecnej sytuacji na dworcu PKP Gryfino. Trudno bezpiecznie wejść i kupić bilet lub ogrzać się, bo śmierdzi i jest niebezpiecznie. Pijusy zrobili sobie przystań, a służby nic z tym nie robią – pisze do nas czytelniczka (dane do wiadomości redakcji), załączając zdjęcia, które wykonała dziś o godz. 8.50.

Sprawę kilkukrotnie w ostatnich miesiącach opisywaliśmy na łamach Gazety Gryfińskiej. W okresie zimowym, gdy na dworze panowały mrozy, służby postanowiły nie przeganiać bezdomnych z dworca.

Jakie jest Wasze zdanie na ten temat? Zachęcamy do komentarzy. Oczywiście po uprzednim założeniu konta na gryfinska.pl - opcję logowania znajdziecie w prawym górnym rogu, proces rejestracji zajmuje kilka minut i jest banalnie łatwy.

Reklama

Komentarze (4)

Zaloguj się i dołącz do dyskusji
 1. Rzeźnik1

  Rzeźnik1

  (23 komentarze) 6 1

  Zrobiło się cieplej więc może już czas przegonić to towarzystwo? Dlaczego wszyscy mają ponosić tego konsekwencje? Dla osób bezdomnych powinno być inne miejsce w Gryfinie, a stacja jest dla pasażerów.

  Odpowiedz Zgłoś
 2. Miki

  Miki

  (30 komentarzy) 4 0

  Czy Straż Miejska w tym mieście działa?

  Odpowiedz Zgłoś
 3. Cooler

  Cooler

  (10 komentarzy) 2 0

  Obok jest UMiG może tam się przeniosą :)

  Odpowiedz Zgłoś
 4. Rzeźnik1

  Rzeźnik1

  (23 komentarze) 0 0

  Cooler: Obok jest UMiG może tam się przeniosą :)
  :)

  Odpowiedz Zgłoś

Logowanie