Gryfinska.pl - informacje z powiatu gryfińskiego

CIT: wystawa i wycieczka kajakowa

Autor: Centrum Informacji Turystycznej w Gryfinie

Centrum Informacji Turystycznej działające w strukturach Ośrodka Sportu i Rekreacji w Gryfinie zaprasza na pierwszą po długiej przerwie wystawę oraz na wycieczkę kajakową

Reklama

„Sztuka plakatu" to propozycja nawiązująca do wydarzeń artystycznych, które odbywały się lub wciąż odbywają w Gryfinie. Ewolucja, Włóczykij, Sztukowanie, Jesienna Scena Tańca, Fifart, Dni Gryfina to tylko kilka dużych wydarzeń artystycznych charakterystycznych dla naszego miasta.

- W związku z sytuacją spowodowaną koronawirusem, nie wiadomo jaka rysuje się przyszłość branży kulturalnej i rozrywkowej. W oczekiwaniu na lepsze czasy proponujemy powrót do przeszłości. Temu właśnie służy nasza najnowsza wystawa, przedstawiająca plakaty reklamujące te wydarzenia. Wiele z nich to prawdziwe graficzne perełki - zaprasza Katarzyna Sztangred z CIT w Gryfinie.
Ekspozycja dostępna będzie do 26 czerwca w godzinach 9.00-17.00. Oglądający proszeni są o zabranie ze sobą maseczek. Współorganizatorem wystawy jest Gryfiński Dom Kultury.
Z kolei  w niedzielę 14 czerwca została zaplanowana wycieczka kajakowa szlakiem tamtejszych kwiatów.

- To jest czas, gdy na Międzyodrzu zaczęły kwitnąć grążele i grzybienie. Przez najbliższe dwa tygodnie będzie kulminacja. Planujemy przepłynąć około 11-kilometrową trasę, co zabierze nam 3 godziny. Poziom trudności  w 10-punktowej skali określam na 3-4 punkty. Opłata za 2-sobowy kajak z wyposażeniem wynosi 50 zł - zachęca Sebastian Rożko z CIT w Gryfinie.

Zapisy pod numerem telefonu 789 035 121 lub osobiście przyjmuje Centrum Informacji Turystycznej na Nabrzeżu Miejskim w Gryfinie.

Reklama

Komentarze (0)

Zaloguj się i dołącz do dyskusji

Logowanie