Gryfinska.pl - informacje z powiatu gryfińskiego

Chcieli zorganizować w Gryfinie słynną galę "Putin-Zelensky"!

Foto: Instagram Antka Królikowskiego
Foto: Instagram Antka Królikowskiego

Pomysł walki pomiędzy sobowtórami Władimira Putina i Wołodymyra Zełeńskiego wywołał ogólnonarodowe oburzenie. Właściciele federacji Royal Division cały czas planują jednak przeprowadzić swoją galę, choć w nieco okrojonej formie. W poprzednim tygodniu sondowali możliwość zorganizowania tego wydarzenia… w Gryfinie

Reklama

- Zawsze chciałem uratować świat, choćby symbolicznie. 30 kwietnia w Opolu dojdzie do spotkania dwóch facetów, wyglądających jak Ci, którzy muszą ze sobą poważnie porozmawiać… - przekazał Antoni Królikowski, zamieszczając na Instagramie fotografię, na której pozuje z sobowtórami przywódców Rosji i Ukrainy.

33-latek uczynił to jako jeden z włodarzy Royal Division, nowej federacji zajmującej się tzw. freak fightami. To bardzo popularna w ostatnich latach odmiana mieszanych sztuk walki, z tym że zamiast zawodowców, w oktagonie stają celebryci.

Chociaż polski internet widział już wiele, uznano, że Królikowski i Royal Division poszli o co najmniej jeden krok za daleko. Chęć zmonetyzowania przez nich wojny w Ukrainie i wykorzystania ludzkich tragedii dla zysków, spotkała się ze zdecydowanym odzewem i krytyką społeczeństwa.

Dlatego, chociaż Królikowski zrezygnował z firmowania swoją twarzą projektu, a właściciele federacji zrezygnowali ze starcia "fejk Putin" kontra "fejk Zełensky", kolejne miasta odmawiają Royal Division wynajmu obiektów sportowych.

Stąd zainteresowanie naszym miastem i halą sportową przy ul. Parkowej 1A...

 

Więcej w Gazecie Gryfińskiej.

 

Reklama

Komentarze (0)

Zaloguj się i dołącz do dyskusji

Logowanie