Gryfinska.pl - informacje z powiatu gryfińskiego
Reklama
Reklama

Było kolorowo i wesoło

Autor: Gryfiński Dom Kultury

W ostatnią sobotę gryfińskie nabrzeże ponownie tętniło życiem. Tym razem powodem był festyn dla najmłodszych.

Na scenie występowały dzieci z placówek oświatowych miasta i gminy Gryfino, ze wszystkich pięciu gryfińskich przedszkoli, Szkoły Podstawowej Nr 2 w Gryfinie, wszystkich gryfińskich zespołów szkół, a także szkół z Radziszewa, Żabnicy, Gardna i Chwarstnicy. Do tego najmłodsi mieli okazję obejrzeć przedstawienie gryfińskiego Teatru Eliksir pt.: „Ciocie Bajkoklocie” oraz taneczne show w wykonaniu zespołu Step By Step z Gryfińskiego Domu Kultury.

Wokół sceny także wiele się działo. Dzieci mogły wziąć udział w wielu zabawach rekreacyjnych, plastyczki z Gryfińskiego Domu Kultury malowały twarze, służby mundurowe zachęcały do odwiedzania swoich wozów, a niektóre szkoły wystawiły stoiska, na których można było m.in. pobawić się robotami. Prawdziwe oblężenie przeżywała dmuchana zjeżdżalnia połączona z torem przeszkód. Na zakończenie na scenie pojawiła się gwiazda wieczoru: iluzjonista Just Edi czyli Adrian Pruski. Jego występ zainteresował wszystkie dzieci, a także dorosłych.

Organizatorami gryfińskiego Dnia Dziecka był Gryfiński Dom Kultury, Urząd Miasta i Gminy w Gryfinie oraz PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S.A. Oddział Zespół Elektrowni Dolna Odra.

Komentarze (0)

Zaloguj się i dołącz do dyskusji

Logowanie