Gryfinska.pl - informacje z powiatu gryfińskiego
Reklama

Bitwa pod Cedynią na sportowo. Czcibor o krok od okręgówki

W spotkaniu wicemistrzów dwóch grup A-klasy lepsi okazali się piłkarze z Cedyni i to oni zagrają dzisiaj ze Stalą Lipiany o miejsce w klasie okręgowej!

Reklama

Piłkarze Czcibora, wbrew temu, co dało losowanie, nie mogli w niedzielę skorzystać z jednego z ważniejszych atutów. Chociaż los zadecydował, że mecz z Grotem odbędzie się na południu powiatu gryfińskiego, ze względu na przylot przedstawicieli rządu, którzy „zaparkowali” na płycie boiska, piłkarska bitwa pod Cedynią została przeniesiona na stadion w Chojnie.

Jako że premier Morawiecki i minister Błaszczak odlecieli już do Warszawy, nic nie stoi na przeszkodzie, by podopieczni trenera Arkadiusza Łągiewczyka podjęli najbliższego rywala na swoim obiekcie. Będzie nim trzynasty zespół grupy drugiej klasy okręgowej – Stal Lipiany.

To zespół, który w ostatnich miesiącach często gościł na łamach gazety, jako rywal dla drużyn z naszego regionu. Drużyna z Lipian nie wspomina tych potyczek dobrze. Udało jej się wygrać bowiem jedynie z Energetykiem (3:2 na inaugurację rundy). Spotkania z Odrą Chojna, Morzyckiem Moryń, Iskrą Banie, Łabędziem Widuchowa, a nawet Czarnymi Lubanowo, zakończyły się natomiast porażką Stali.

Tymczasem Czcibor przystąpi do meczu uskrzydlowy niedzielną wygraną.

 

Więcej w Gazecie Gryfińskiej, gdzie publikujemy dwie strony o niedzielnym barażuz Grotem  oraz dzisiejszym meczu ze Stalą.

Reklama

Komentarze (0)

Zaloguj się i dołącz do dyskusji

Logowanie