Gryfinska.pl - informacje z powiatu gryfińskiego
Reklama
Reklama

Bił młodszą siostrę, wyzywał matkę i babcię, kopał psa - czeka go sąd

Autor: Tomasz Obacz

Jak wynika z dokonanych ustaleń, podejrzany zamieszkujący wspólnie z rodziną, znęcał się nad osobami bliskimi, w tym małoletnią siostrą. Wyzywał on pokrzywdzone, a nadto uderzał siostrę po głowie i plecach

Prokuratura Rejonowa w Gryfinie nadzorowała postępowanie w przedmiotowej sprawie. Skierowała do Sądu Rejonowego akt oskarżenia przeciwko podejrzanemu o to, że w okresie od 18 marca 2017 r. do 18 kwietnia 2018 r. w Gryfinie znęcał się nad członkami rodziny, z którymi wspólnie mieszkał. Znajdując się pod wpływem alkoholu wszczynał awantury domowe, podczas których wyzywał pokrzywdzone, czyli matkę i babcię wulgarnymi słowami, a swoją małoletnią siostrę uderzał po głowie i plecach. Ponadto nie oszczędzał też psa. Podejrzany znęcał się nad zwierzęciem, kopiąc go i rzucając w niego taboretem.

Agresywnego mężczyznę na wniosek prokuratora tymczasowo aresztowano. Podejrzany nie był w przeszłości karany sądownie, za to teraz, za zarzucany czyn grozi mu kara pozbawienia wolności od 6 miesięcy do 8 lat.

 

(red./dost.)

 

Komentarze (0)

Zaloguj się i dołącz do dyskusji

Logowanie