Gryfinska.pl - informacje z powiatu gryfińskiego
Reklama

Biesiadowali, teraz przechodzą na sportowy tryb życia

Ostatnie weekendy upłynęły w Widuchowej i okolicy na biesiadowaniu i zabawie. Czas na zmianę frontu

Reklama

Jak poinformowały władze gminy, wraz z październikiem nastanie okres aktywności fizycznej i budowania formy. Pomóc w tym mają sobotnie spotkania na widuchowskim Orliku.

- Orlik Widuchowa zaprasza na cykl spotkań rekreacyjnych. W najbliższy weekend odbędzie się marsz Nordic Walking oraz Familiada Rowerowa, a 2 tygodnie później bieg z Beatą Białek i Andrzejem Pańko - zakomunikował magistrat.

Znane są już szczegóły dwóch pierwszych imprez.

- Aktywność w każdej postaci podnosi odporność na wszelkie choroby, dlatego wstań z łóżka i chodź z nami. Weź kijki, aparat fotograficzny i ruszymy na piękny taras widokowy w Widuchowej. Dla uczestników przewidziano drobne upominki oraz ognisko. Nie zapomnij wziąć rodzinę i przyjaciół. Zaczynamy w sobotę na Orliku w Widuchowej - czytamy na stronie Integracyjnego Marszu Nordic Walking.

Dzień później odbędzie się Familiada Rowerowa. A raczej jej trzecia odsłona.

- Familiada rowerowa to cykl czterech rajdów po Gminie Widuchowa. Przed nami ostatnie dwie edycje. Osoby, które uczestniczyły we wszystkich rajdach mają szansę na wygranie roweru. Familiada rowerowa 3 zabierze rowerzystów do starego młyna. W drodze powrotnej zatrzymamy się na ognisko - zapowiadają organizatorzy.

Początek o godzinie 11.00.

 

Reklama

Komentarze (0)

Zaloguj się i dołącz do dyskusji

Logowanie