Gryfinska.pl - informacje z powiatu gryfińskiego

"Bezpieczny Senior". Spotkanie już jutro

W środę 20 kwietnia, w godzinach od 10.00 do 13.00, w budynku Gryfińskiego Domu Kultury w Gryfinie przy ul. Szczecińskiej 17, odbędzie się debata społeczna pn. "Bezpieczny Senior"

Reklama

- Głównym celem debaty jest poprawa stanu bezpieczeństwa na poziomie lokalnym w tym zapobieganie przestępstwom z art. 286 Kodeksu Karnego (np. oszustwo metodą "na wnuczka, policjanta"). Omówione zostaną mechanizmy różnego rodzaju form oszustw na osobach starszych ze wskazaniem jak przed takimi przestępstwami można się ustrzec.

W debacie z ramienia policji udział wezmą m.in. I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Gryfinie podinsp. Krzysztof Siudek, Naczelnik Wydziału Prewencji i Ruchu Drogowego asp. szt. Jarosław Łysik, Kierownik Rewiru Dzielnicowych asp. szt. Przemysław Beta oraz dzielnicowi KPP w Gryfinie, a także policjantka z Wydziału Kryminalnego.

Wszystkie osoby zainteresowane, nie tylko z Gryfina, ale również z innych miejscowości, serdecznie zapraszamy do udziału w debacie – przekazał rzecznik prasowy KPP, Jakub Kuźmowicz.

Reklama

Komentarze (0)

Zaloguj się i dołącz do dyskusji

Logowanie