Gryfinska.pl - informacje z powiatu gryfińskiego
Reklama
Reklama

To będą twórcze wakacje z Gryfińskim Domem Kultury

Gryfiński Dom Kultury zaprasza na "Twórcze Wakacje 2022". To cykl pięciodniowych warsztatów artystycznych i zajęć kulturalno-edukacyjnych dla młodych mieszkańców naszej gminy, organizowanych przez Gryfiński Dom Kultury. Warsztaty w mieście i świetlicach ruszają już w poniedziałek 27 czerwca!

Reklama
Reklama

Gryfiński Dom Kultury tradycyjnie organizuje letnie warsztaty "Twórcze Wakacje" dla młodych mieszkańców naszej gminy, w mieście i świetlicach wiejskich.

W okresie wakacyjnym zajęcia artystyczne w w budynkach GDK w mieście – budynku głównym przy ul. Szczecińskiej 17 i w Pałacyku pod Lwami poprowadzą:

Piotr Ostrowski „Produkcja filmu od A do Z” (27 czerwca - 1 lipca)
Karina Tyła „Afrykańskie inspiracje” (4-8 lipca)
Elżbieta Narzekalak „Wyobraźnia nie zna granic - tworzenie struktur trójwymiarowych” (11-15 lipca)
Klara Gmiter „Scena dla odważnych” (11-15 lipca)
Eliza Hołubowska "Taneczne wibracje" (18-22 lipca)
Kamilla Gadomska "Podróże dalekie i bliskie" (25-29 lipca)
Violina Janiszewska "Magia teatru" (1-5 sierpnia)
Małgorzata Ragan "Lwy i lwiątka" (8-12 sierpnia)
Maria Piznal "ABC kultury żywego słowa" (22-26 sierpnia)

Wszystkie zajęcia w mieście odbywać się będą o stałych godzinach od 10:00 do 12:00. Informujemy, że liczba uczestników zajęć jest ograniczona.

Mile widziane są wcześniejsze zapisy: dla zajęć w budynku głównym GDK pod numerem telefonu 91 416 25 20, dla zajęć w Pałacyku pod Lwami - 91 416 29 50.

Swoje propozycje w ramach "Twórczych Wakacji 2022" przygotowały także świetlice wiejskie. Chętnych prosimy o kontakt z instruktorami poszczególnych świetlic.

UWAGA! Uczestnictwo w zajęciach będzie możliwe jedynie w wypadku wypełnienia, podpisania i przekazania instruktorowi - Karty uczestnictwa oraz zgodę dotyczącą przetwarzania wizerunku i danych osobowych przez rodzica/opiekuna prawnego osoby nieletniej. Formularz jest do pobrania w załączniku. Egzemplarze dostępne będę także przed zajęciami u instruktorów.

Harmonogramy zajęć w mieście i w świetlicach oraz karta uczestnictwa i regulamin dostępne na stronie.

 

Reklama

Komentarze (0)

Zaloguj się i dołącz do dyskusji

Logowanie