Gryfinska.pl - informacje z powiatu gryfińskiego
Reklama
Reklama

"Barokowe Perły" zaprezentowały swoje prace [GALERIA]

Foto i opis: gmina Moryń
Foto i opis: gmina Moryń

W piątek 8 lipca, na terenie Miejskiego Ośrodka kultury w Moryniu odbył się wernisaż wystawy prac amatorskiej Grupy Plastycznej "Barokowe Perły", prowadzonej przez instr. Barbarę Sobolewską

Reklama

Na wystawie zatytułowanej „Moryń w Świecie, Świat w Moryniu” można było podziwiać dorobek artystyczny ostatniego roku kulturalnego dorosłych, uczęszczających na zajęcia w MOKu.

- Grupa plastyczna powstała zimą 2021 i w zaledwie rok z pięcioosobowego zespołu zawiązała się 22 osobowa grupa, do której należą również osoby spoza granic Polski (Meksyk, Ukraina). Stąd ten wymowny tytuł wystawy - mówią organizatorzy.

Oprawę muzyczną oraz część poetycką przygotowali sami uczestnicy zajęć. Na scenie zaprezentowali się: DoDoHa czyli Dorota Dobak-Hadrzyńska, Anastaziia Sikoza, Barbara Sobolewska, Klaudia Stromczyńska (w wierszu Agnieszki Kaczmarek).

- Wszystkim przybyłym na imprezę składam serdeczne podziękowania za wspaniałą atmosferę, członkom grupy dziękuję pięknie za pomoc w organizacji całego wydarzenia - podsumowała Marta Cacek, dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury w Moryniu.

Fotogalerię z wydarzenia można obejrzeć TUTAJ.

Reklama

Komentarze (0)

Zaloguj się i dołącz do dyskusji

Logowanie