Gryfinska.pl - informacje z powiatu gryfińskiego
Reklama
Reklama

Awaria ogrzewania w ZSO w Gryfinie

Niesprawna pompa stała się przyczyną awarii ogrzewania w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Gryfinie. Dziś lekcje nie zostaną jeszcze skrócone, ale nie wiadomo czy dyrekcja nie będzie zmuszona odwołać jutrzejsze zajęcia.

Awaria miała miejsce we wtorek, przed południem. Jak się okazuje konieczna będzie wymiana pompy. Lekcje w dni dzisiejszym nie będą jeszcze odwołane.
- Dzisiaj nie musimy skracać zajęć. W dwóch najbardziej wyziębionych salach, nie odbywają się zajęcia, a pozostałe, pomimo tego że ogrzewanie nie działa, nie zostały jeszcze zbyt mocno wychłodzone - odpowiadają pracownicy sekretariatu szkoły.
Na razie nie wiadomo, czy zajęcia odbędą się jutro, a jeśli nawet tak, to nie wiadomo w jakim wymiarze. Dyrekcji nie jest bowiem znany czas konieczny do wymiany niesprawnego elementu sieci. Będzie to miało decydujący wpływ na jutrzejszy kształt zajęć w szkole przy ul. Niepodległości 16.
- Jeśli okaże się, że naprawa potrwa cały dzień, a w salach będzie zimno, zajęcia zostaną odwołane - informuje dyrekcja.Komentarze (0)

Zaloguj się i dołącz do dyskusji

Logowanie