Gryfinska.pl - informacje z powiatu gryfińskiego
Reklama
Reklama

Aktor z Gryfina dołączył do obsady serialu "Pierwsza miłość"

Foto: Polsat
Foto: Polsat

Dominik Smaruj to gryfinianin z rocznika 1992. W polsatowskiej produkcji gra "rozpieszczonego lekkoducha"

"Pierwsza miłość" to serial, który Polsat emituje na swoich antenach nieprzerwanie od 2004 r. Co jakiś czas producenci i scenarzyści wprowadzają nowe postacie. W grudniu do obsady dołączyło czworo młodych aktorów, w tym 29-latek z Gryfina.

- Filip (Dominik Smaruj) jest synem lekarza Jakuba Wenerskiego (Przemysław Sadowski), który właśnie rozpoczyna studia medyczne. Pochodzi z bogatego domu, od dziecka chodził do prywatnych szkół, nosił markowe ubrania, wyjeżdżał za granicę na wakacje, uczył się języków obcych, jazdy konnej czy szermierki. Jest bardzo pewny siebie, przywiązuje wagę do wyglądu. Ubiera się elegancko i modnie. Przystojny, wysportowany, podoba się kobietom i zdaje sobie z tego sprawę. Lubi zabawę i imprezy, a czasem wdaje się w przelotne romanse. To hedonista, który chce żyć wygodnie, beztrosko i luksusowo. Łatwo wydaje pieniądze swojego ojca, lubi nimi imponować kobietom. Przez całe życie funkcjonował trochę pod kloszem - parasolem ojca. Dostawał to co chce i wszyscy mu ulegali. Dlatego, gdy poznaje Ankę, która nie jest oczarowana ani jego pieniędzmi, ani charakterem, traci grunt pod nogami. Bierze sobie za punkt honoru to, żeby ją zdobyć i zrobi wszystko, by osiągnąć ten cel - poinformowała oficjalna strona Polsatu.

Dominik Smaruj jest absolwentem Szkoły Podstawowej nr 1 w Gryfinie. Po ukończeniu szczecińskiego liceum podjął studia kulturoznawcze w Uniwersytecie Szczecińskim, a następnie dostał się do Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej im. L. Solskiego w Krakowie - Filia we Wrocławiu.

"Pierwsza miłość" jest emitowana od poniedziałku do piątku o godz. 18.00 w Telewizji Polsat.

Komentarze (0)

Zaloguj się i dołącz do dyskusji

Logowanie