Gryfinska.pl - informacje z powiatu gryfińskiego
Reklama
Reklama

Akcja "Znicz 2018" i zmiana ruchu przy cmentarzu

Autor: KPP w Gryfinie

Przypominamy, że w okresie Wszystkich Świętych w okolicach gryfińskiego cmentarza organizacja ruchu jest zmieniona

Zmiany obowiązują w dniach od 30 października do 2 listopada, w galerii można zobaczyć szczegółową mapę.

Ulica Pomorska będzie ulicą wyłączoną z ruchu na odcinku od skrzyżowania z ul. Wojska Polskiego do skrzyżowania z ul. Orląt Lwowskich. Dodatkowo wprowadzony zostanie ruch jednokierunkowy na części ul. Orląt Lwowskich w kierunku ul. Pomorskiej. O wszelkich zmianach będą informowały odpowiednio ustawione znaki drogowe, dodatkowo 1 listopada w newralgicznych punktach kolizyjnych, w razie konieczności, ruchem będą kierować policjanci.

Dla kierowców udostępniony będzie parking samochodowy przy ul. Grunwaldzkiej, parking po byłej komendzie policji.

Ponadto Policja prowadzi w tym czasie ogólnopolskie działania "ZNICZ 2018", trwają od 31 października do 4 listopada. Prowadzona będzie akcja informacyjno–edukacyjna pod nazwą "NIE ZABIJAJ".

Ogólnopolskie działania rozpoczną się w tym roku 31 października i potrwają do 4 listopada. Wraz z rozpoczęciem działań policjanci prowadzić będą akcję informacyjno – edukacyjną pod nazwą "NIE ZABIJAJ". Jej celem jest przypomnienie  -i uświadamianie - kierowcom, że nadmierna prędkość i alkohol to główne czynniki mające wpływ na liczbę wypadków oraz ich groźne skutki.

Policjanci z powiatu gryfińskiego zwrócą szczególną uwagę na uświadamianie kierujących o zagrożeniach związanych z nieprzestrzeganiem przepisów dotyczących ograniczeń dozwolonej prędkości, zwłaszcza o negatywnych skutkach wypadków drogowych związanych z jej przekraczaniem.

(red./dost.)

Komentarze (0)

Zaloguj się i dołącz do dyskusji

Logowanie