Gryfinska.pl - informacje z powiatu gryfińskiego
Reklama

87. Masowe Biegi Przełajowe - Wyniki [GALERIA]

Autor: Zbigniew Włodarczyk

W sobotę 5 października na terenie Stadionu Miejskiego w Gryfinie odbyły 87. Masowe Biegi Przełajowe zorganizowane przez Urząd Miasta i Gminy Gryfino, Ośrodek Sportu i Rekreacji w Gryfinie oraz Międzyszkolny Klub Sportowy " Hermes" Gryfino

Reklama

Wyniki rywalizacji:

2013 i młodsze

Dz. 1. Kujawa Łucja Prz nr 1                     Chł.   Rybka Tomasz Prz nr 1

     2. Grabowska Julia SP 3 Gryfino                    Trojga Marcel   SP 56 Szczecin

     3. Zioło Adrianna Prz nr 1                              Węgierski Dniel SP 3 Gryfino

2012

   1. Droździel Milena SP 3 Gryfino                 Kaleta Michał OSiR Wyspiarz Świnoujście    

     2. Miżyńska Oliwia SP 3 Gryfino                 Martyniuk Mateusz SP 2 Gryfino

     3. Czyleko Alicja    SP 2 Gryfino                Kobyliński Szymon  SP 1 Gryfino

2011

      1. Kuś Liliana  UKS Arbod Dobra               Andrzejak Błażej SP 2 Chojna

      2. Golisowicz Maja SP 3 Gryfino                 Różycki Oskar   SP 2 Chojna

      3. Nowicka Dorota UKS Arbod Dobra          Mikulski Xawery SP 2 Gryfino

2010

      1. Goliszewska Helena UKS Ósemka Police      Stachów Marcin SP Chwarstnica

      2. Stefaniak Martyna OSiR Wyspiarz               Tokarzewski Oliwier SP Lubanowo

      3. Zygoń Blanka   UKS Ósemka Police              Troja Wojtek  CMS Szczecin

2009

      1. Chatłas Jagoda SP 2 Chojna                        Opas Szymon UKS Ósemka Police

      2. Misztal Pola   OSiR Wyspiarz                        Kowalczyk Rafał  OSiR Wyspiarz

      3. Kaliciak Sylwia SP 3 Gryfino                          Siuryna Robert UKS Arbood Dobra

2008

      1. Grabowska Kalina Delf Gryfino                      Narkiewicz Miłosz UKS Arbod Dobra

      2. Tomaszewska Maja SP 2 Chojna                    Majka Łukasz SP 1 Gryfino

      3. Gazenda Justyna  OSiR Wyspiarz                 Tomicki Kazimierz  OSiR Wyspiarz

2007

      1. Jasiak Weronika UKS Ósemka Police               Szustak Alan SP 3 Gryfino/ Hermes

      2. Wierzbicka Sandra SP 1 Gryfino/Hermes         Turowski Aleksander Delf

      3. Lemańska Maja MKS Kusy Szczecin                Tokarek Franciszek SP 1 Gryfino

2006

      1. Cichocka Julia UKS Arbod Dobra                    Łukaczewski Jan SP w Stołecznej

      2. Piwońska Oliwia UKS Ósemka Police                Ciereszko Alan SP 2 Gryfino/ Hermes

      3. Grąbczewska Hanna SP 1 Gryfino/Hermes       Jakubik Bartosz SP2 Chojna/ Hermes

Bieg im. Ludwika Alchimowicza

K 1. Szymczyszyn Lidia KB Hermes                    M   Łakomiec Rafał  MKL Szczecin

   2. Czyleko Małgorzata Delf                                   Kowalczyk Marcin Świnoujście

   3. Janicka Agnieszka                                            Martynowicz Andrzej Gryfino

Młodzicy

   1. Szulc Dominika SP 1 Gryfino/ Hermes             Ogonowski Filip SP 3 Gryfino/ Hermes

   2. Chatłas Magdalena SP 2 Chojna/ Hermes        Janaszkiewicz Szymon SP 1 Gryfino/ Del

   3. Kondraciuk Zuzanna UKS Arbod                    Szachnowski Jakub MKS Hermes

Juniorzy

    1. Ulaszewska Alicja MKS Hermes              Jędrzejak Wiktor MKS Hermes

    2. Martynowicz Wiktoria MKS Hermes        Trzciński Bartosz MKS Hermes

    3. Drożdżewska Paulina MKS Hermes         Golański Stanisław MKS Barnim

 

   

 

Reklama

Komentarze (0)

Zaloguj się i dołącz do dyskusji

Logowanie